Музей шоколаду «АВК»


Україна, Львівська область, Львів, пл. Ринок, 6, Італійський дворик, 3 поверх


Музей «Країна Шоколандія» у Львові: солодка мандрівка з львівським шармом

Музей «Країна Шоколандія» у Львові — це не лише місце з цікавими солодкими експонатами, а й чарівний світ незабутніх вражень, де кожен може спробувати щось новеньке та відкрити для себе щось непересічне! Керуючись цим принципом, компанія «АВК» заснувала музей шоколаду в Італійському дворику на площі Ринок для мешканців та гостей міста.
 
Тут можна побачити не тільки шоколадні експонати, а й те, що свідчить про багаторічну історію цього екзотичного смаколика — упаковки українських солодощів минулого століття, шоколадні квіти, фрукти, шампанське, жіночі туфлі і навіть зменшену копію Ейфелевої вежі, тому тим, хто завітає в музей «Країна Шоколандія», пропонують поєднати відпочинок з пізнавальною екскурсією, яка проводиться кожні півгодини. Музей є своєрідним відображенням архітектурної спадщини Європи та України, втіленої в шоколаді
 
Музей також розкриває деякі секрети виробництва і демонструє справжні дива шоколадних майстрів, а це більше 50 шоколадних фігур на різну тематику. Після огляду експозиції музею «Країна Шоколандія» гості зможуть відпочити в залі для дегустацій, обладнаному згідно із найкращими львівськими традиціями. Фотографії цього залу та експозиційного залу музею Ви можете переглянути у 3D форматі на цій сторінці. А під час відпочинку Ви можете взяти участь у безкоштовній дегустації солодощів!
 
Для Вас музей відчинений з 10:00 до 19:00!
Вихідний день — середа.

Музей шоколаду «АВК» Музей шоколаду «АВК»

+38 (095) 706 65 05